ОБИРАЙ ДЛЯ СЕБЕ НАЙКРАЩЕ...

pole dance

Pole dance - напрямок танцю, яке об'єднало в собі елементи хореографії, спортивної гімнастики та акробатики. Близько 10 років тому був визнаний видом фітнесу , і зараз багато фітнес-клуби пропонують клієнтам розвивати своє тіло за допомогою цього напрямку тренувань. Дуже популярний в США і Європі. В останні пару років набирає популярність і в Україні. Зараз віднесений до неолімпійських видів спорту.

 Про POLE DANCE І ЙОГО ПЕРЕВАГИ

Pole dance стає популярним, тому що це - дуже красиво. Багато хто, коли побачили, як цей напрям впливає на фігуру, почали займатися. І сьогодні цей вид танцю віднесений вже до спорту, який нічим не поступається бодібілдингу, фітнесу та так далі.

Ті, хто починає займатися pole dance, спочатку часто відчувають недовіру до цього напрямку. Напевно, грає роль і якась упередженість. Але після першого ж тренування це думка змінюється кардинально. Дівчата починають розуміти, наскільки це складно і, що тут розслаблятися не можна. Наприклад, якщо в тренажерному залі ти качаешь одну групу м'язів, потім відпочиваєш, а потім сідаєш і качаешь іншу групу м'язів, то в pole dance протягом всього тренування працює все тіло: руки, ноги, сідниці , прес , спина. Через це, навіть при виконанні якогось елементарного руху відчувається навантаження. Ти втомлюєшся швидше, але і результат видно швидше. Дівчатка, прозанимавшись пару місяців, бачать реальні зміни в собі: підтягується прес, сідниці, ноги.

ЧОМУ POLE DANCE - НЕ СТРИПТИЗ

Багато людей плутають pole dance і стриптиз  і мені часто доводиться з цим стикатися. З іншого боку, такі думки властиві хіба що тим, хто ніколи не намагався працювати быля пілону і не приходив на наші чемпіонати. Якби вони прийшли на заняття, навряд чи б дозволили собі такі висловлювання в майбутньому. 

Pole dance має варіації: pole art (артистичний танець), в якому значення має якість трюків, костюми і артистизм спортсмена. Exotic pole dance, де основну роль грає хореографія, елементи шоу і пластика. І безпосередньо pole fitness, де спортсмени змагаються в складності акробатичних елементів.

Зараз також активно йдуть розмови про те, що pole dance може стати олімпійським видом спорту.

ПРО ВПЛИВ POLE DANCE НА ВНУТРІШНІ ВІДЧУТТЯ СЕБЕ 


Pole dance абсолютно точно дає дівчині більше впевненості і відкритості. Я постійно спостерігаю за своїми ученицями, вони змінюються просто на очах. У них починають горіти очі, вони йдуть від повсякденного життя з її нудною рутиною, позбуваються комплексів. Наш процес роботи - дуже творчий і затягує.

ПРО ТЕ, КОМУ підійде POLE DANCE

Pole dance підійде абсолютно різним людям, з різним рівнем підготовки і комплекції. У мене на тренуваннях були дівчатка з різною вагою, різним ростом, різної розтяжкою і силовими показниками. Головне, щоб тобі подобався процес, і ти хотіла досягти видатних результатів. Для себе.

У нашому виді спорту немає вікових обмежень. Так, на світових чемпіонатах активно виступають жінки в категорії 40+. Що стосується нижнього цензу, то в групі можна займатися з 11-12 років. І це залежить від індивідуальних здібностей і показників дитини.

До речі, пілон витримує до 90 кілограм ваги (більше ми не перевіряли). Тому обмежень по вазі також немає

Про протипоказання

Перше, це - звичайно ж, ті дівчата, у кого є проблеми зі спиною. Звичайно, я маю на увазі, серйозні захворювання. Адже багато проблем спини якраз лікуються фізичними навантаженнями. А заняття на пілоні відмінно тренують спину. Але, в будь-якому випадку, якщо є проблеми - краще проконсультувати з лікарем

Запис на пробне заняття БЕЗКОШТОВНЕ

Будь ласка, заповніть деталі форми, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!