AQUA fitnees                              GORA  AQUA FIT

27.02.2019

Що таке аквааеробіка Аквааеробіка представляє собою вид аеробіки, який передбачає виконання вправ у воді і поєднує в собі фізичні навантаження на всі основні групи м'язів людини, чим обумовлена ​​висока ефективність занять. Інакше кажучи, аквааеробіка - це ритмічна водна гімнастика під музику.

Аквааеробіка - вид фізичної активності з древньою історією. Перша згадка про водні вправах пов'язують з Давнім Китаєм, в якому учні ченців, які бажають професійно навчитися мистецтву єдиноборств, тренували в воді силу, точність і чіткість нанесення ударів противнику. Але широке поширення аквааеробіка отримала лише в минулому столітті в США, коли тренування в воді стали використовуватися професійними спортсменами .Водна гімнастика призначалася лікарями як оздоровчий і загальнозміцнюючий засіб. Безпосередньо ж заняття аквааеробікою набули поширення в Україні в кінці 20 століття, з появою спочатку у великих, а потім і в усіх інших містах, фітнес клубів сучасного зразка.

 •             Заняття аквааеробікою мають ряд вагомих переваг: Вправи в басейні на увазі відсутність опори під ногами, що сприяє підвищеній руховій активності, розвитку і зміцненню всіх груп м'язів, поліпшенню рухливості суглобів. Такі умови як ніякі більш сприяють зміцненню м'язів-стабілізаторів. Аквааеробіка формує гарну поставу. Якщо додати до стандартного комплексу спеціальні вправи, можна навіть виправити ряд її порушень. Стан тіла в воді значно полегшує роботу серця, викликаючи приплив крові до нього, в зв'язку з чим заняття аквааеробікою не протипоказане людям зі слабким серцем.
 • Навіть люди, які не вміють плавати можуть займатися аквааеробікою, так як в більшості випадків заняття проводяться на глибині по груди.
 • Займаються аквааеробікою не відчувають неприємних відчуття, пов'язаних з перегрівом за рахунок охолоджуючих властивостей води.
 • Після занять гімнастикою у воді м'язи не відчувають перенапруження, так як постійний масаж водою знижує в них рівень молочної кислоти.
 • Аквааеробіка дозволяє розвантажити хребет, який відчуває підвищені навантаження при вагітності.
 • Займаються аквааеробікою витрачають більше калорій, так як потрібна додаткова енергія на обігрів тіла (вода набагато сильніше засуджує, ніж повітря), на подолання опору води, а також на підтримку положення у воді. За годину занять можна витратити до 700 ккал! 
 • Аквааеробіка - відмінна навантаження для бажаючих схуднути. Навіть люди з великою надмірною вагою справляються з вправи у воді, так як вага тіла у воді значно зменшується.
 • Аквааеробіка, так само як і плавання в басейні, надає закаливающее дію.
 • На заняттях аквааеробікою навантаження на організм, в тому числі на суглоби (завдяки зниженню ваги тіла в воді), більш щадна, ніж чим на заняттях звичайної аеробікою на суші. Заняття аквааеробікою не тільки не травмують суглоби, а навпаки, збільшують їх функціональні можливості, запобігаючи передчасному зниження їх гнучкості. У той же час ймовірність отримати травму в рази менше, ніж на суші. Тому аквааеробіка показана навіть людям похилого віку. Аквааеробіку також рекомендують людям з хворобами хребта і суглобів.
 • Вода має тонізуючий ефект на нервову систему, завдяки чому аквааеробіка приносить відчуття бадьорості, знімає стрес, підвищує енергійність, працездатність і настрій, покращує сон.
 • Вода масажує шкіру під час виконання вправ, покращує обмінні процеси в ній, що запобігає розвитку целюліту. Шкіра стає більш пружною, еластичною. Аквааеробіка і плавання в боротьбі з целюлітом - найефективніший вид фізичного навантаження.
 • Аквааеробіка в басейні також може використовуватися в якості профілактики серцево - судинних захворювань, так як заняття благотворно впливають на функціонування серцевого м'яза, збільшують її силу і обсяг. Вправи в воді благотворно впливають на загальну циркуляцію крові в кровоносній системі організму, покращують відтік венозної крові, що дуже корисно при варикозному розширенні вен.
 • </ul>

  Вода масажує шкіру під час виконання вправ, покращує обмінні процеси в ній, що запобігає розвитку целюліту. Шкіра стає більш пружною, еластичною. Аквааеробіка і плавання в боротьбі з целюлітом - найефективніший вид фізичного навантаження.

  Вода має тонізуючий ефект на нервову систему, завдяки чому аквааеробіка приносить відчуття бадьорості, знімає стрес, підвищує енергійність, працездатність і настрій, покращує сон.

  На заняттях аквааеробікою навантаження на організм, в тому числі на суглоби (завдяки зниженню ваги тіла в воді), більш щадна, ніж чим на заняттях звичайної аеробікою на суші. Заняття аквааеробікою не тільки не травмують суглоби, а навпаки, збільшують їх функціональні можливості, запобігаючи передчасному зниження їх гнучкості. У той же час ймовірність отримати травму в рази менше, ніж на суші. Тому аквааеробіка показана навіть людям похилого віку. Аквааеробіку також рекомендують людям з хворобами хребта і суглобів.

  Аквааеробіка, так само як і плавання в басейні, надає закаливающее дію.

  Займаються аквааеробікою витрачають більше калорій, так як потрібна додаткова енергія на обігрів тіла (вода набагато сильніше засуджує, ніж повітря), на подолання опору води, а також на підтримку положення у воді. За годину занять можна витратити до 700 ккал! Аквааеробіка - відмінна навантаження для бажаючих схуднути. Навіть люди з великою надмірною вагою справляються з вправи у воді, так як вага тіла у воді значно зменшується.

  Аквааеробіка дозволяє розвантажити хребет, який відчуває підвищені навантаження при вагітності.

  Після занять гімнастикою у воді м'язи не відчувають перенапруження, так як постійний масаж водою знижує в них рівень молочної кислоти.

  Займаються аквааеробікою не відчувають неприємних відчуття, пов'язаних з перегрівом за рахунок охолоджуючих властивостей води.

  Навіть люди, які не вміють плавати можуть займатися аквааеробікою, так як в більшості випадків заняття проводяться на глибині по груди.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!